FA | EN
صفحه اصلی
درباره ما
محصولات
سیم بکسل
جرثقیل سقفی
زنجیر
تسمه حمل بار
متعلقات زنجیر
وینچ
مقالات
تماس

از سال 1350 هجری شمسی بازرگانی اله یاری فعالیت خود را در صنف ابزار و یراق فروش در خیابان امام خمینی تهران آغاز نموده است. در گذر این سال ها تجربه به ما آموخته است که رضایتمندی مشتریان از کالا و خدمات ، اعتبار و هویتی متمایز به حرفه و کسب ما می بخشد که با هیچ ارزیابی مادی نمی توان غنای معنوی آن را ارزش گذاری کرد .
لذا در طول این سالهای مدید همواره صداقت رفتار با مشتری و ارائه کالاهای با کیفیت مطلوب را در سرلوحه فعالیت خود قرار داده و کوشیده ایم که در وهله اول رضایتمندی مشتری ابتیاع کنیم.
امروز با افتخار می توانیم مدعی باشیم که مشتریان وفادار ما با آسودگی خاطر کالای خود را از ما می خرند زیرا می دانند ما از قبل برای آنان کیفیت ممتاز را انتخاب کرده ایم.
امروزه، در گیرو دار تغییر و تحولات دنیا که دیگر نه روزمره بلکه به ساعت و لحظه است، تصمیم گرفته ایم که ما نیز در راستای جهانی شدن ارتباطات، خدمات خود را وسیعتر کرده و خدمات خود را به جامعه اقتصادی کشورمان بیشتر از گذشته معرفی نماییم، با امید به اینکه همچنان با ارائه ابزارآلات با کیفیت مطلوب در راستای اعتلای صنعت میهن عزیزمان گامی هرچند کوچک برداریم.